Logo
0 pcs
for 0,00 €
Shopping cart is empty
Need help? Do not hesitate to contact us.

  • Better and stronger erections
  • Longer and more intense experience
  • Increases sexual intercourse
  • Control of premature ejaculation
  • Short response to sexual stimulation

 

  1. Home
  2. Vibrators
  3. Realistic
  4. REALISTIC VIBRATOR REAL RAPTURE SEAQUAKE 5.5 Inch Toyz4Lovers

REALISTIC VIBRATOR REAL RAPTURE SEAQUAKE 5.5 Inch Toyz4Lovers

Real Rapture Seaquake je realistický mini vibrátor a ocení ho právě ženy upřednostňující menší rozměr. Tento vibrátor je vhodný na vaginální i anální ... full description
Availability
in stock
Cena před slevou
11,90 €
8,50 €
7,02 €
Price without VAT
ks
Product Nr.MSX-903107
EAN:8053629693612
Material:JELLY FLESH
Color:Skin
Manufacturer:TOYZ4LOVERS
Diameter:3 CM
Length:13.5 CM
Penetration Depth:10.5 CM
Vibration:Yes
Power Supply:1 X AA not included
Full description

Real Rapture Seaquake je realistický mini vibrátor a ocení ho právě ženy upřednostňující menší rozměr. Tento vibrátor je vhodný na vaginální i anální stimulaci. Vibrátor je hladký a s kapkou lubrikačního gelu na vodní bázi, bude ve vás úžasně klouzat. Real Rapture Seaquake je vyrobený z velmi jemného a měkkého gelu (Jelly). Jistě oceníte i jeho výkonné vibrace, které si nastavíte pootočením kolečkem na základně pod šroubovací krytkou na baterie. Kromě toho je vibrátor vodotěsný, hypoalergenní a poskytuje tak nespočet potěšení. Objevte všechny dostupné velikosti a tvary vibrátorů Real Rapture od Toyz4lovers. S vibrátory Real Rapture zažijete okamžiky plné vášně. O baterie se nemusíte starat, protože ke každé vibrační hračce přikládáme baterie jako dárek.

 

Shakings and incredible chills, all this is possible with Seaquake. In jelly material, soft and delicate, it is ideal for your irresistible urge to anal sex thanks to the adjustable speed, you can start from soft to wild and satisfy even the remotest corners of transgression and lust. The form is very realistic made to make you feel the real, unique and shocking pleasure. Phtalate and latex free. Hypoallergenic product.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz